Chór 2016-2017

 logo Chórku

PLASTUSIOWY CHÓREK
W ROKU SZKOLNYM 2016-2017

Witamy w nowym roku szkolnym 2016 /2017! Nasz  zespół po wakacjach niewiele się zmienił. Niewielka część chórzystów pożegnała przedszkole i rozpoczęła naukę w szkole. W nasze progi wstąpiły nowe głosy, które będą reprezentować nasze przedszkole, rozwijać swoje talenty muzyczne.
Rozpoczynamy sezon od przygotowań do występów na VIII Przeglądzie Piosenki Patriotycznej Przedszkolaka "Kto Ty jesteś...?" i koncercie pieśni patriotycznych z okazji święta 11 listopada. Praca już wre.

Plastusiowy Chórek  Skład 2016/ 2017

Bućko Gabrysia, Gerc Julia, Giermanowicz Paweł, Gisztorowicz Kasia, Haponiuk Aleksandra, Jankowska Patrycja, Jarmoc Kamila, Jergieniew Daria, Jurczak Agata, Kłos Marcelina, Kołosowska Zofia, Kuderko Natalia, Machaj Weronika, Maciejewska Kinga, Makal Kuba, Malczewska Blanka, Matys Laura, Niwińska Maja, Pugacewicz  Maksymilian, Puławski Mikołaj, Rek Bartek, Rusel Julia, Sadowska Zuzia, Siwicka Eliza, Sobolewski Wojtek, Sosnowski Bartek, Waszkiewicz Sara, Wiszowata Julia, Wojciuk Bartek.

pierwsze spotkanie chórzystów

pierwsze spotkanie chórzystów

pierwsze spotkanie chórzystów

 

"KTO TY JESTEŚ..."
VIII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ PRZEDSZKOLAKA 08.11.2016 r. Młodzieżowy Dom Kultury

"Kto Ty Jesteś… ?"  - Wszyscy znali odpowiedź na to pytanie podczas VIII Przeglądu Piosenki Patriotycznej Przedszkolaka.  Uczestnicy wśpiewywali słowa piosenek patriotycznych z wielkim zapałem. Plastusiowy Chórek przygotował w tym roku utwór „Pierwsza Kadrowa” i wykonał go z ogromną radością. Od razu widać było, że piosenki pisane sercem poruszyły wszystkich uczestników. Nawet zaproszeni goście nie szczędzili gardeł przy wspólnym odśpiewaniu pieśni „Przybyli ułani”.

występ

występ

pamiętkowe zdjęcie

Dyplom

HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA

POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA 15.12.2016

występ dla rodziców na holu przedszkola

wsytęp dla rodziców na holu przedszkola

występ na holu przedszkola dla rodziców

"WIGILIA TO MARZENIE DZIECI"

CHARYTATYWNY KONCERT KOLĘD

18.12.2016

Za nami okres intensywnej pracy. Przygotowaliśmy piosenkę „Hej, kolęda” i pastorałkę „Hej w dzień narodzenia” oraz „Hej, bracia czy śpicie”. Dzięki temu mogliśmy wesprzeć koncerty charytatywne na rzecz potrzebujących dzieci. Takich  jak występ dla rodziców pt.„Hej kolęda, kolęda” w Przedszkolu Samorządowym oraz na scenie  Uniwersytetu Psychologii i Pedagogiki  pt. „Wigilia to marzenie dzieci” na rzecz dzieci z Domu Dziecka nr 2. Bardzo lubimy pomagać, a jeśli można to robić przy pomocy śpiewu, to jest to zadanie właśnie dla nas.

zdjęcie grupowe

zdjecie grupowe prze występem

rozgrzewka przed występem

występ

występ
Czas kolędowania właśnie się zaczyna, więc już możemy zaprosić naszych słuchaczy na 10 stycznia 2017r. do białostockiej Fary na koncert kolęd w ramach programu „Rozśpiewany Białystok”. Serdecznie Zapraszamy

KONCERT KOLĘD

ROZŚPIEWANY BIAŁYSTOK

10.I.2017

Nastał czas kolędowania więc Plastusiowy Chórek nie próżnuje. W katedrze odbył się koncert kolęd w ramach Rozśpiewanego Białegostoku. Jak przystało na styczeń było mroźno, ale gorące serca śpiewaków rozgrzały atmosferę. Zebranym gościom zaśpiewaliśmy kolędy "Przybieżeli do Betlejem". "Hej bracia, czy śpicie?" "Już blisko kolęda".

KONCERT KOLĘD  ROZŚPIEWANY BIAŁYSTOK  10.I.2017

KONCERT KOLĘD  ROZŚPIEWANY BIAŁYSTOK  10.I.2017

zdjecie przed szkopką

zdjecie przed szkopką

w Farze

w Farze

w Farze

w Farze

w Farze

spacer na autobus

ROZŚPIEWANY BIAŁYSTOK

PRZEGLĄD CHÓRÓW PRZEDSZKOLNYCH 29.03.2017

Przyszła wiosna, a wraz z nią II edycja Przeglądu Chórów Przedszkolnych „ Rozśpiewany Białystok”. Ćwiczyliśmy bardzo intensywnie i zaprezentowaliśmy piosenkę ludową „ Posłała mnie matka”. Udało się nam ją wykonać w kanonie, co na początku wydawało się bardzo trudne, ale ciężka praca zaowocowała pochwałą od pani Violety Miłkowskiej opiekuna projektu.

II edycja Przeglądu Chórów Przedszkolnych „ Rozśpiewany Białystok”

II edycja Przeglądu Chórów Przedszkolnych „ Rozśpiewany Białystok”

dyplom uznania

MIĘDZY PRZEDSZKOLNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I WOJSKOWEJ 12.05.2017

Plastusiowy Chórek wziął udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej i Wojskowej. Zaprezentowaliśmy swoje umiejętności w piosenkach „O Podlasiu”, „Raduje się serce”, „Jakiem maszerował”. Występy zdobyły nie tylko gromkie brawa ale i liczne nagrody i wyróżnienia

MIĘDZY PRZEDSZKOLNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I WOJSKOWEJ 12.05.2017

występ


ZAKOŃCZENIE MUZYCZNEGO ROKU 19.06.2017


zakończenie roku, wręczenie dyplomów

zakończenie roku, wręczenie dyplomów

zakończenie roku, wręczenie dyplomów

zakończenie roku, wręczenie dyplomów