Get Adobe Flash player

Ćwiczyć każdy może

HURA! HURA! ĆWICZYMY NA 102!

UZYSKALIŚMY CERTYFIKAT MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ "PRZEDSZKOLE W RUCHU"Smile 

( przewiń w dół  by go zobaczyć)

W ramach akcji „Szkoła w Ruchu” proponujemy państwu rodzinną grę planszową przeznaczoną do użytku domowego. Każde zadanie związane z grą ma „sportowy charakter”, a więc rozwija sprawność ruchową, koncentrację oraz zmusza do aktywności. Życzymy udanej i wesołej zabawy w rodzinnym gronie.

"ĆWICZY MAŁY I DUŻY- TO ZDROWIU SŁUŻY"

11 kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia sportowe w ramach akcji „Szkoła w ruchu” . W zajęciach uczestniczyły Myszki, Misie oraz Żabki. Przed pokonywaniem przeszkód pani Ela przeprowadziła rozgrzewkę w celu rozruszania i ożywienia całego ciała. Po rozgrzewce pani Anetka zapoznała dzieci ze sposobem pokonywania toru przeszkód w ramach przedszkolnej ścieżki zdrowia. Dzieciaki z wszystkich grup wiekowych spisały się na medal.ŻABKI

MYSZKI


W poniedziałek 17 marca 2014 nasze przedszkole odwiedził trener ze szkółki sportowej SOCATOTS
Białystok. Dzieci z wszystkich grup wiekowych spotkały się z nim na zajęciach sportowych, które zorganizowane były na holu przedszkolnym. Oprócz różnorodnych zabaw rozwijających sprawność fizyczną, przedszkolaki dowiedziały się jak ważne jest aktywne spędzanie czasu wolnego. To była wspaniała przygoda i wesoła zabawa, której głównymi sportowcami były nasze dzieciaki.


Dnia 12 marca 2014 r. SOWY uczestniczyły w OLIMPIJCE PRZEDSZKOLAKA, która odbyła się w Szkole Podstawowej Nr 2.  Na początku trochę nas onieśmieliła wielkość sali gimnastycznej, ale duch sportowej rywalizacji szybko wziął  górę. Byliśmy SZYBCY, ZWINNI i SILNI!